Bendra informacija:
1.   Salės adresas – Kapsų g. 24, Vilnius, individuali edvė su privačiu įėjimu į salę tik Jūsų šventės dalyviams.
2.  Jauki salė talpinanti nuo 25 iki 50 svečių, furšeto – iki 60 svečių, salėje pakanka vietos atskirai pastatyti stalus saldiems patiekalams ir vaisiams, foto sienelę, ir dar pakaks vietos Jūsų šokiams.
3.   Kiekvienai šventei mes sudarome atskirą meniu atsižvelgdami į šventės tematiką, biudžetą, dalyvių skaičių ir kitus pageidavimus.
4.   Užsisakant gimtadieniui minimali sudaromo meniu suma vienam žmogui 35,00 €, vestuvėms – 48,00 €, gedulingi pietūs -22€ arba 30€.
5.   Galimas ir dalinai Jūsų alkoholiniai gėrimai šventės metu, nealkoholiniai gėrimai, vaisiai ir saldumynai.
6.   Užsitęsus pobūviui nuo 24 val. yra skaičiuojami viršvalandžiai: 45 € už kiekvieną papildomą valandą.
7.   Rezervacijai avansas 30 % bendros šventės sąmatos.
8.   Šventės metu užsakovas privalo apmokėti visą likusią sumą.
9.   Galimos papildamos paslaugos: stalo dekoras, salės dekoras, foto siena, barmenas, šviesos instaliacijos.
10. Už padarytą šventės metu žalą (sugadintą inventorių, sudaužytus indus ir kitą) atsako užsakovas, pagal faktinius nustatytus rinkos įkainius.
11. Įsipareigojame padengti klasikinį šventinį stalą, paruošti šviežią, kokybišką ir skanų maistą Jūsų ševntei ir maloniai aptarnauti svečius.
,,Renginių namai K24“ ne tik itin jauki, privati salė
tik Jūsų šventėms, taip pat galime Jums pasiūlyti gardų, su meile ir atidumu detalėms pagamintą maistą bei gėrimus, profesionalų aptarnavimą. Nustebinsime išskirtiniu užkandžių skoniu, virėjų originaliomis idėjomis, virtuoziškai paruoštais gardumynais, kuriuos pateiks profesionalus personalas.